بازاریابی شبکه ایبازاریابی و فروشثروت و کارآفرینی

توصیه های اصلی بازاریابی چند سطحی

توصیه های اصلی بازاریابی چند سطحی

رازهای متخصصین بازاریابی چندسطحی را بیاموزید تا بتوانید پا جای پای آن ها بگذارید .

بازاریابی چندسطحی شگفت انگیز است . طی بیش از سی سال کار کردنم ، تنها شکل تجارتیست که یافتم و یک زمین بازی هموار در اختیار میگذارد . به این معنی که ، هر کسی میتواند در این صنعت موفق شود . وبهترین قسمتش این است که دیگران از قبل مسیر را به سمت موفقیت نشانه گذاری کرده اند ، بنابراین شما تنها بایستی به آنچه آنها انجام دادند نگاه کرده و آن را دنبال کنید . نکاتی وجود دارد که شما بارها وبارها دوباره به عنوان اصول موفقیت در بازاریابی چندسطحی  خواهید شنید . پنج مورد برتر اینجاست :

 1. آموزش پذیرباشید.

   بازاریابی چند سطحی تجارت نسخه برداری و تکرار است . آن هایی که قبلاٌ موفق بوده اند رازهایشان در مورد موفقیت را درمیان خواهند گذاشت ، و همه ی آنچه شما بایستی انجام دهید گوش کردن و سپس انجام آنچه که به شما می گویند است. متأسفانه ، من در ابتدا چندان آموزش پذیرنبودم . در دادوستد سنتی موفّق بودم و حدس زدم میتوانم همان کار را انجام دهم و در بازاریابی شبکه ای موفّق باشم . پسر، من اشتباه می کردم ! چرا که به پیشکسوتان بالاترازخودم گوش فرا نمیدادم ، در ابتدا هیچ پولی بدست نیاوردم .بازاریابان چند سطحی موفّقی آنجا بوده اند ، آن را انجام داده اند — وبرای اثباتش چک حقوق داشتند– پس آموزش پذیرباشید ، و موفقیت آن ها را تکرار کنید.

 1. رویاها ، مقاصد و اهداف تان را پرورش دهید.

  تحقیقات نشان داده اند که عده بسیار کمی از مردم رویاها و اهداف مکتوب دارند ، در عین حال آن هایی که دارند سطوح بالایی از موفقیت را کسب می کنند. نخست رویایتان را مشخص کنید. به عنوان مثال خودتان ، اگر پول و زمان مانع نبودند، زندگی شما چگونه بنظر می رسید ؟ خانه رویایی تان را با جزییات فراوان توصیف کنید. همچنین ، تصویری ذهنی از ماشین های رویایی تان ، تعطیلات ، کمد لباس ، سبک زندگی و غیره تهیه کنید .

از آن رویاها، مقصدتان را پرورش دهید. رویا تصویر بزرگ است ، و مقاصد قدم هایی هستند که شما را به رویای تان می رسانند . برای مثال ، بگذارید بگوییم ماشین رویایی شما یک مرسدس اس ال ۶۵ با هزینه ی ۲۲۵٫۰۰۰ دلار و قسط ماهانه ای در حدود ۳٫۸۰۰ دلاراست. گام هایی که بایستی بردارید تا به این رویا دست یابید چه هستند ؟ افزایشی در حقوق تان ممکن است ضروری باشد ، پس مقصد شما می تواند افزایش حقوق ماهانه تان به ،بگذارید بگوییم ، ۱۰٫۰۰۰دلارباشد.

سپس، شما اهدافتان را به آرمانهایی با ابعاد کوچک تقسیم می کنید ( در مثال بالای ما ،این شامل چیزهایی می شود که برای افزایش درآمد ماهانه شما تا ۱۰٫۰۰۰ دلار ضروری خواهد بود) . هر روز، بایستی رویاها ، مقاصد و اهدافتان را برای تعیین فعالیت های روزانه تان مرور کنید .

 1. کار.  

  احتمالاٌ بازاریابی شبکه ای ازهر صنعت دیگری بیشتر میلیونر تولید کرده است ، و اگرچه هر کدام از این افراد تجارت شان را به وسیله شرکت های مختلف و با استفاده از روش های متفاوتی ایجاد کرده اند ، همه ی آن ها یک کار انجام دادند– کار. بازاریابی چندسطحی یک طرح سریع ثروتمند شو نیست ؛ شما فقط از راه کار سخت ثروتمند خواهید شد .

یکی از تفاوت های اساسی که میبینم  در افرادی که شکست خوردند در برابر آنهایی که موفق شدند سطح کار آن هاست . بیشتر افرادی که شکست خوردند با بازاریابی چندسطحی مانند یک سرگرمی رفتار کردند ، هر زمان که کمی اوقات فراغت داشتند کار کردند . پردرآمدترین کاسبان ، از سوی دیگر ، هرروز دادوستد شان را انجام دادند .

بگذارید بگوییم پس از ارزیابی دقیق برنامه تان ، شما تنها ده ساعت در هفته می توانید به تجارت تان اختصاص دهید . یک برنامه ریز روزانه بردارید و آن شکاف های زمانی موجود را طرح ریزی کنید. بخاطر داشته باشید ، بایگانی ، چک کردن ایمیل یا جستجو در اینترنت کار نیست . کار در بازاریابی چندسطحی جستجو، ارائه ، پیگیری ، ثبت نام اعضای پیوسته جدید ،آموزش و پشتیبانی است.

اگر به بازاریابی شبکه ای علاقمند هستید نگاهی به دوره آنلاین نتورکر ثروتمند بیندازید

نتورکر ثروتمند

در ابتدا ، شما بایستی نود درصد زمان تان را صرف جستجو، ارائه ، پیگیری و ثبت نام افراد جدید کنید . در حالی که شبکه  شما ساخته می شود ، می توانید زمان بیشتری را به آموزش و پشتیبانی اختصاص دهید. ولیکن هرگز، جستجو را متوقف نکنید ، که تجارت شما خواهد مرد.

 1. پیوسته سرسخت باشید.

  بیشتر بازاریابان شبکه ای خیلی زود تسلیم می شوند .آنها انتظار دارند که در ماه اول شان ۱۰٫۰۰۰ دلار بدست بیاورند ، و هنگامی که نمی توانند ، منصرف می شوند. ولیکن ساختن یک تجارت بازاریابی چندسطحی زمان میبرد. شما مجبور خواهید بود با افراد بسیاری تماس بگیرید ، ارائه های بسیاری انجام دهید و حجم بالایی ازعدم پذیرش را تحمل کنید . با این حال ، فردی که پیوسته سرسخت است موفق خواهد شد .

چنانچه سیستم موفقی را تکرار می کنید ، تنها چیزی که شما را از موفقیت جدا می کند زمان است. هنگامی که همه چیز ناامید کننده بنظر می رسند ، ادامه بدهید .یک تماس دیگر بگیرید . با یک نفر دیگرصحبت کنید . یک بار دیگر پیگیری کنید . اگر با شرکت درست باشید ، هیچ گاه نباید تسلیم شوید زیرا در نهایت شما موفق خواهید شد .

۵٫یک میلیون دوست پیدا کنید.  

نصیحتی که بیشترین تأثیر را در موفقیت من در بازاریابی شبکه ای داشت بیرون رفتن  با اندیشه ی دوست شدن با یک میلیون نفر بجای یک میلیون دلار بود . شما تنها در صورتی در بازاریابی شبکه ای موفق خواهید بود که به دیگران کمک کنید موفق شوند. پس بیرون بروید و تعدادی دوست  جدید که می توانید به ایشان  کمک کنید در تجارت تان موفق شوند بیابید . نیازها و خواسته های خودتان را فراموش کنید ، و به این دوستان بجای آن خدمت کنید. این مفهوم  “رهبری خدمتکار” نامیده می شود – شما با خدمت به کسانی که رهبری می کنید ، رهبری می کنید. هر چه دوستان بیشتری پیدا کرده و به ایشان خدمت کنید ، موفقیت تان در بازاریابی شبکه ای بیشترخواهد شد.

این پنج اصل موفقیت تنها شروع هستند . مطمعن هستم که پشتیبان و پیشکسوتان بالاتراز شما لیست خودشان را دارند ، پس مطمعن شوید که از آنان چگونگی موفق شدن شان را پرسیدید . و در آخر، این را درک کنید : داشتن این دانش  یک موضوع است –  و انجام واقعی آنچه که آموخته اید یک موضوع کاملاٌ متفاوت است . پس اهل عمل باشید ، و تجارت و درآمدتان را سربه فلک کشیده تماشا کنید .

منبع : تدبیر فردا

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید